No Record found.

Kurye Hizmetlerimiz

image
İlaç Kurye

24 saat acil ilaç kurye hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayıp siparişlerini verdiğiniz anda ilaçlarınızı alıp fişi ile birlikte sizi getiriyoruz. Reçeteli ilaçlarınız için, hızlı kuryemiz adresinize gelip sizden reçetinizi alıp en yakın nöbetçi eczaneye gidip ilaçlarınızı alıp getirip size teslimatını gerçekleştiriyoruz.

image
Acil Kurye

Sunuma giderken dosyalarınızı ofiste mi unuttunuz? Gece yarısı ilaç lazım oldu ancak ecza deposunda yada eczanede araç mı yok? İhale dosyasında eksikler var ama zaman yok ne yapacağız? Bizi arayın! Mobil telefonlardan bize ulaşın! Sorunu çözelim, Ankara'nın neresinde olursanız olun!

image
7/24 Kurye

365 gün 7/24 teslimat yapıyoruz. Ankara'dan tüm türkiyedeki büyükşehirlere veya büyükşehirlerden ankara'ya olan bütün gönderilerinizi sizden onay aldıktan sonra 3 saate kadar ulaştırıyoruz.
Hemen detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

image
Araçlı Kurye

Motorlu kurye lerin taşıyamayacağı ebat ve hacimdeki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini ANKARA ili dahilinde 2 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir.

Kurye Moto

image

Acil Kurye İhtiyacınıza Özel Çözümler

Biz Ne Yaparız?
Kurye Moto; sizin isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti de vermektedir.

Arabalı Kurye Motortlu kuryelerin taşıyamayacağı hacimdeki gönderiler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde doblo araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderilerinizi bir adresten diğer adrese arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içi teslim veya 12 saat içinde teslim edilmek gönderilerinizi abone pulu ve teslimat belgesi ile taşımaktayız. Gece kurye Gece 21.00 dan sonra çok acil gönderileriniz olduğunda bizi arayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde hergün nöbetçi kuryelerimiz hazır durumda beklemektedir.

Hemen İletişim

KURYE MOTO HABERLER

0
0
0

HEMEN İLETİŞİME GeÇİN

 • image

  Kurye Hizmetleri

 • image

  Araba İle Kurye

 • image

  Uçak İle Kargo

 • image

  Şehirlerarası Kurye

 • image

  Uluslararası Kurye

 • image

  Gemi İle Kargo

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Ankara içinde acil gönderilerimde kullandığım kurye moto firması ile çalışmaktan memnunum. Daha önce çeşitli firmalar ile yaptığım gönderilere çok geç ulaştığını gördüm. Kurye moto gerek müşteri temsilcisi gerek kargo görevlileri gayet hızlı olarak işlem yapıyor ve gönderilerimi en kısa sürede teslim ediyorlar. Teşekkürler

Muhammed Özdemir TN Web

Hediye paketlerimi 45 dakikada benden alıp arkadaşıma teslim ettiğiniz için teşekkür ederim. Beni büyük bir yükten kurtardınız. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Elif Dursunoğlu Avukat

İstanbul'dan kendi yetiştiremeyeceğim ihale dosyamı, İstanbul'dan alıp Ankara'ya bakanlıklara 4 saatte teslim edildiği için çok teşekkür ederim. Ayrıca güvenilir ve kurumsal bir firma olduğunuz için tekrar tekrar çalışacağız.

Can Tamer Demirci Kurumsal Şirket

Antalya'dan Ankara'ya gelecek olan hasta nakil kanımızı dondurulmuş soğuk zincirli olarak özel çantaları ile 5 saat gibi kısa bir sürede hastane laboratuvarına yetiştirdikleri için çok teşekkür ederim.

DR. Hale Acar Pediatrik Hematoloji Doktoru

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir paketiniz olduğunu düşünelim. Ankara'dan İstanbul'a hızlı bir şekilde göndermek istiyorsunuz. Normal kargo ile gönderirseniz ortalama 1-5 iş günü içerisinde teslim edilir. Bunu uçak kurye hizmetimiz ile acil kurye hizmetimizden faydalanarak yaparsanız 3-6 saat içerisinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun, adresinize kargonuz güvenilir olarak teslim edilir.
Ankara Acil Kurye hizmetimiz aracılığı ile yapacağınız tüm gönderileriniz de Ankara kurye moto olarak şehir içi express kurye gönderilerinizi 45 dakika içerisinde gün içi gönderilerinizi 3-5 saat içerisinde adresinizden alıp gideceği adrese güvenilir olarak teslim ediyoruz. Sizide teslimat sonrasında ücretsiz olara SMS/TELEFON veya MAİL olarak bilgilendiriyoruz.
Motorlu kurye hizmetimizin dışında araç kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Gerek şehir içi gerek şehirler arası büyük hacimli olan gönderilerinizi güvenilir olarak taşımaktayız. Sizde hemen ankara araçlı kurye hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçin.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

Bilgi Almak ve Aramak İçin Tıklayın!

Powered by themekiller.com